Fotoalbum Lynx Goldbuch černé listy

Kód: 0103_1069B
Neohodnoceno
Značka: Goldbuch
444 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Foto-album Lynx s temným ale elegantním vzhledem, který umocní, černé listy k vlepování fotografií. Tmavý, jednoduchý dojem umocňuje zlacení na deskách. Návod k vlepování fotek najdete v článku Jak lepit fotky do alba.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Foto-album Lynx s temným ale elegantním vzhledem, který umocní, černé listy k vlepování fotografií. Tmavý, jednoduchý dojem umocňuje zlacení na deskách. Fotoalbum obsahuje černých 100 stran (50listů) mezi kterými je jemný papír pro lepší ochranu fotografií. Na zadní desce najdete pouzdro na zálohu fotek z alba. Nepodceňujte ztrátu dat a vytvořte si zálohu fotek. Detailní informace o rozměrech foto alba naleznete ve schématu mezi fotografiemi.

Podrobné informace o použití alba si přečtěte v našem článku Klasické fotoalbum na růžky.


bann-doprava-cz-sk   bann-pomoc   bann-reklamace

Doplňkové parametry

Kategorie: Fotoalba abstrakce
Hmotnost: 1.2 kg
? Počet stran: 100 stran
? Typ fotoalba: Na růžky
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Foto-alba Goldbuch patří k tomu nejlepšímu co si u nás můžete koupit. Alba vyrábějí v Německu již čtyři generace a v Goldbuchu dobře vědí, jak důležitý je design jejich výrobků. Dávají si záležet při tvorbě nových motivů, což můžete sami posoudit například u kolekce foto-alb potažených luxusním papírem Turnowsky. Jejich foto-alba na fotky dětí patří k těm nejhezčím a svatební alba na tom nejsou o nic hůře. To však zdaleka není vše. Pestrobarevná série foto-alb Bella vista je již legendou a nabízíme je úspěšně již řadu let. Z široké nabídky výrobků Goldbuch se snažíme vybírat pro vás ty nejlepší a pokud něco postrádáte, neváhejte se na nás obrátit.

goldbuch-logo-mini