Fotoalbum Lynx Goldbuch

Kód: 0103_1069A
Neohodnoceno
Značka: Goldbuch
444 Kč
Skladem (> 12 ks)

Foto-album Lynx s prudce elegantním vzhledem, který umocní, černé listy k vlepování fotografií. Na fotky ze svatby nebo romantické cesty. Návod k vlepování fotek najdete v článku Jak lepit fotky do alba.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Foto-album Lynx s prudce elegantním vzhledem, který umocní, černé listy k vlepování fotografií. Tmavý a elegantní design umocňuje zlacení na deskách. Fotoalbum obsahuje 100 stran (50listů) mezi kterými je jemný papír pro lepší ochranu fotografií. K albu je možné zakoupit krabici na fotky se podobným designem. Detailní informace o rozměrech foto alba naleznete ve schématu mezi fotografiemi.

Podrobné informace o použití alba si přečtěte v našem článku Klasické fotoalbum na růžky.


bann-doprava-cz-sk   bann-pomoc   bann-reklamace

Doplňkové parametry

Kategorie: Fotoalba abstrakce
Hmotnost: 1.2 kg
? Počet stran: 100 stran
? Typ fotoalba: Na růžky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Foto-alba Goldbuch patří k tomu nejlepšímu co si u nás můžete koupit. Alba vyrábějí v Německu již čtyři generace a v Goldbuchu dobře vědí, jak důležitý je design jejich výrobků. Dávají si záležet při tvorbě nových motivů, což můžete sami posoudit například u kolekce foto-alb potažených luxusním papírem Turnowsky. Jejich foto-alba na fotky dětí patří k těm nejhezčím a svatební alba na tom nejsou o nic hůře. To však zdaleka není vše. Pestrobarevná série foto-alb Bella vista je již legendou a nabízíme je úspěšně již řadu let. Z široké nabídky výrobků Goldbuch se snažíme vybírat pro vás ty nejlepší a pokud něco postrádáte, neváhejte se na nás obrátit.

goldbuch-logo-mini