Fotoalbum Goldbuch 100 memo

Kód: 0101_7150
Neohodnoceno
Značka: Goldbuch
99 Kč
Skladem (> 12 ks)

Zajímavé fotoalbum od firmy Goldbuch na 100 fotografií 10x15. Na přední desce má otvor a obrázek s listy co vidíte, si můžete vyměnit za vlastní fotografii.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zajímavé foto album od firmy Goldbuch na 100 fotografií 10x15. Na přední desce má otvor a obrázek s listy co vidíte, si můžete vyměnit za vlastní fotografii. K uložení fotek slouží papírové listy s šitou vazbou a  průhlednými kapsami k zasunutí fotek. Vedle každé fotografie je místo k zapsání poznámek a vzpomínek k fotografii. Desky jsou potaženy příjemným hladkým materiálem připomínajícím světlou kůži.

Podrobné informace o použití alba si přečtěte v našem článku Zasunovací fotoalbum.


bann-doprava-cz-sk   bann-pomoc   bann-reklamace

Doplňkové parametry

Kategorie: Fotoalba jednobarevná
Hmotnost: 0.5 kg
? Kapacita fotoalba: 100 foto
? Rozměr fotografie: 10x15 cm
? Typ fotoalba: Zasunovací

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Foto-alba Goldbuch patří k tomu nejlepšímu co si u nás můžete koupit. Alba vyrábějí v Německu již čtyři generace a v Goldbuchu dobře vědí, jak důležitý je design jejich výrobků. Dávají si záležet při tvorbě nových motivů, což můžete sami posoudit například u kolekce foto-alb potažených luxusním papírem Turnowsky. Jejich foto-alba na fotky dětí patří k těm nejhezčím a svatební alba na tom nejsou o nic hůře. To však zdaleka není vše. Pestrobarevná série foto-alb Bella vista je již legendou a nabízíme je úspěšně již řadu let. Z široké nabídky výrobků Goldbuch se snažíme vybírat pro vás ty nejlepší a pokud něco postrádáte, neváhejte se na nás obrátit.

goldbuch-logo-mini