Luxusní kožené fotoalbum Valencie

Kód: 1642_FA801P
Neohodnoceno
Značka: Walther
4 999 Kč
Skladem (2 ks)

Luxusní fotoalbum Valencie potažené pravou kůží. Návod k vlepování fotek najdete v článku Jak lepit fotky do alba.si naplno užít toto album, čtěte v článku Klasické fotoalbum na růžky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Luxusní klasické fotoalbum Valencia patří k tomu nejlepšímu v naší nabídce. Je potaženo pravou kůží s hladkým povrchem a tmavou kresbou. Desky jsou velmi silné a po obvodu prošité. Listy alba jsou z kartonu lehce žluté barvy z vlnkovanými okraji charakteristickými pro ruční papír nejvyšší kvality. Mezi listy je jemný papír originální strukturou jakou naleznete pouze v tomto albu. Album je uloženo v ochranné krabici a bylo vyrobeno v Itálii. Detailní informace o rozměrech foto alba naleznete ve schématu mezi fotografiemi.

Podrobné informace o použití alba si přečtěte v našem článku Klasické fotoalbum na růžky.


bann-doprava-cz-sk   bann-pomoc   bann-reklamace

Doplňkové parametry

Kategorie: Fotoalba luxusní
Hmotnost: 2.2 kg
? Počet stran: 80 stran
? Typ fotoalba: Na růžky
? Styl: Luxusní
? Hmotnost brutto kg: 1.9
? Hloubka obalu cm: 38
? Šířka obalu cm: 12
? Výška obalu cm: 38

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Foto-alba Walther patří mezi to nejlepší co nabízíme. Za svoje peníze obdržíte foto-alba nejvyšší kvality, špičkového knihařského zpracování, vyrobených z nejlepších materiálů. V nabídce má řadu klasických foto-alb s velkým důrazem na dětskou a svatební tematiku. V nabídce naleznete dále krabice na fotky, foto-rámečky a množství foto-příslušenství. Kupte si foto-album Walther a nebudete chtít jiné.

walther-logo