Fotoalbum První krůčky růžové

Kód: 0101_5398
Neohodnoceno
Značka: Goldbuch
990 Kč
Skladem (1 ks)

První krůčky je foto-album, které má na přední desce dva otvory. Můžete si do nich vložit vlastní fotku a otisk nožičky vašeho miminka. Návod k vlepování fotek najdete v článku Jak lepit fotky do alba.

Detailní informace

Detailní popis produktu

První krůčky je foto-album, které má na přední desce dva otvory. Můžete si do nich vložit vlastní fotku a otisk nožičky vašeho miminka. Desky jsou potaženy kvalitním plátnem růžové barvy. Album obsahuje 60 stran (30listů) o rozměru 28x30 cm a mezi nimi je jemný papír pro lepší ochranu fotek. Album je uložené do průhledné přepravní krabice. Kvalita od firmy Goldbuch. Fotorůžky, podlepky, lepidlo nebo lepicí pásku najdete v kategorii Příslušenství. Detailní informace o rozměrech foto alba naleznete ve schématu mezi fotografiemi.

Podrobné informace o použití alba si přečtěte v našem článku Klasické fotoalbum na růžky.


bann-doprava-cz-sk   bann-pomoc   bann-reklamace

Doplňkové parametry

Kategorie: Fotoalba pro děti
Hmotnost: 1 kg
? Počet stran: 60 stran
? Typ fotoalba: Na růžky
? Styl: Pro děti
? Hmotnost brutto kg: 1.9
? Hloubka obalu cm: 38
? Šířka obalu cm: 12
? Výška obalu cm: 38

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Foto-alba Goldbuch patří k tomu nejlepšímu co si u nás můžete koupit. Alba vyrábějí v Německu již čtyři generace a v Goldbuchu dobře vědí, jak důležitý je design jejich výrobků. Dávají si záležet při tvorbě nových motivů, což můžete sami posoudit například u kolekce foto-alb potažených luxusním papírem Turnowsky. Jejich foto-alba na fotky dětí patří k těm nejhezčím a svatební alba na tom nejsou o nic hůře. To však zdaleka není vše. Pestrobarevná série foto-alb Bella vista je již legendou a nabízíme je úspěšně již řadu let. Z široké nabídky výrobků Goldbuch se snažíme vybírat pro vás ty nejlepší a pokud něco postrádáte, neváhejte se na nás obrátit.

goldbuch-logo-mini