Fotoalbum Růžový králíček klasik

Kód: 0101_5430
Neohodnoceno
Značka: Goldbuch
879 Kč
Skladem (5 ks)

Foto-album růžový králíček s luxusním potahem Turnowsky. Návod k vlepování fotek najdete v článku Jak lepit fotky do alba.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Foto-album růžový králíček s luxusním potahem Turnowsky. Na deskách má růžového králíčka s bohatým zlacením a ražbou. Perfektní design alba doplňuje potah ze lněného plátna. Album má 60 stran pro vlepování fotografií. Mezi listy jemný papír pro ochranu fotek. Neobyčejné a luxusní album, které uspokojí ty nejvyšší nároky na uložení fotek. Detailní informace o rozměrech foto alba naleznete ve schématu mezi fotografiemi.

Podrobné informace o použití alba si přečtěte v našem článku Klasické fotoalbum na růžky.


bann-doprava-cz-sk   bann-pomoc   bann-reklamace

Doplňkové parametry

Kategorie: Fotoalba pro děti
Hmotnost: 1 kg
? Počet stran: 60 stran
? Typ fotoalba: Na růžky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Foto-alba Goldbuch patří k tomu nejlepšímu co si u nás můžete koupit. Alba vyrábějí v Německu již čtyři generace a v Goldbuchu dobře vědí, jak důležitý je design jejich výrobků. Dávají si záležet při tvorbě nových motivů, což můžete sami posoudit například u kolekce foto-alb potažených luxusním papírem Turnowsky. Jejich foto-alba na fotky dětí patří k těm nejhezčím a svatební alba na tom nejsou o nic hůře. To však zdaleka není vše. Pestrobarevná série foto-alb Bella vista je již legendou a nabízíme je úspěšně již řadu let. Z široké nabídky výrobků Goldbuch se snažíme vybírat pro vás ty nejlepší a pokud něco postrádáte, neváhejte se na nás obrátit.

goldbuch-logo-mini