Svatební fotoalbum Wedding Love

Kód: 0100_8173
Neohodnoceno
Značka: Goldbuch
949 Kč
Skladem (6 ks)

Svatební luxusní foto album s bílými deskami a zlaceným nápisem LOVE na přední desce. Na fotky ze svatby nebo romantické cesty. Návod k vlepování fotek najdete v článku Jak lepit fotky do alba.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Svatební luxusní foto album s bílými deskami a zlaceným nápisem LOVE na přední desce. Na fotky ze svatby nebo romantické cesty. Povrch alba tvoří papír s jemnou strukturou a zlatou ražbou. Srdíčka a rámeček nápisu je lesklý jako zlatá cihla. V albu najdete 60 stran /30listů/ mezi kterými je jemný papír pro lepší ochranu fotek. Detailní informace o rozměrech foto alba naleznete ve schématu mezi fotografiemi.

Podrobné informace o použití alba si přečtěte v našem článku Klasické fotoalbum na růžky.


bann-doprava-cz-sk   bann-pomoc   bann-reklamace

Doplňkové parametry

Kategorie: Fotoalba svatební
Hmotnost: 1 kg
? Počet stran: 60 stran
? Typ fotoalba: Na růžky
? Styl: Svatební
? Hmotnost brutto kg: 1.9
? Hloubka obalu cm: 38
? Šířka obalu cm: 12
? Výška obalu cm: 38

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Foto-alba Goldbuch patří k tomu nejlepšímu co si u nás můžete koupit. Alba vyrábějí v Německu již čtyři generace a v Goldbuchu dobře vědí, jak důležitý je design jejich výrobků. Dávají si záležet při tvorbě nových motivů, což můžete sami posoudit například u kolekce foto-alb potažených luxusním papírem Turnowsky. Jejich foto-alba na fotky dětí patří k těm nejhezčím a svatební alba na tom nejsou o nic hůře. To však zdaleka není vše. Pestrobarevná série foto-alb Bella vista je již legendou a nabízíme je úspěšně již řadu let. Z široké nabídky výrobků Goldbuch se snažíme vybírat pro vás ty nejlepší a pokud něco postrádáte, neváhejte se na nás obrátit.

goldbuch-logo-mini