Fotoalba Goldbuch - Turnowsky

V nabídce našich fotoalb naleznete také fotoalba od firmy Goldbuch, která mají luxusní potah od světoznámé firmy Turnowsky. Tyto exkluzivní papíry jsou rozpoznatelné na první pohled, pro svůj originální design a pojetí. Fantazie návrhářů se zdá bezbřehá. Potahy jsou plné květinových vzorů, roztomilých zvířátek na dětských a romantických srdíček na svatebních albech. Mají vyvážené kvalitní barvy a použita je také bohatě zlatá i stříbrná barva s reliéfní ražbou. Proto je také možné vzory vnímat i rukama a hmatem.

Ačkoliv se snažíme fotit jak nejlépe umíme, alba Turnowsky vypadají vždy lépe v ruce, kdy si je můžete užít všemi smysly. Malé obrázky na e-shopu nemohou přenést ten pocit z perfektního tisku a jedinečného pocitu jež vyzařují. Jednotlivé designy se vyrábějí v poměrně malých sériích a již se nikdy neopakují. Naprosto úžasná jsou pak svatební a dětská fotoalba s tímto designem.

turnowsky-design-2

Firma Turnowsky se sídlem v Tel Avivu byla založena roku 1940 a dnes je globální značkou známá svými luxusními papírovými výrobky, jedinečným designem a originálními dárky, včetně pohlednic, přáníček, kalendářů a tiskovin, porcelánu, textilu. Všechny designy jsou navrženy v jejich studiích a prodávají se výhradně prostřednictvím vybraných distributorů z celého světa. Výrobky jsou vyrobeny z recyklovaného nebo udržitelného papíru a certifikace FSCTM.

turnowsky-design-4

Firma je na trhu již 70 let a jejich záběr a zkušenosti tomu odpovídají. Dvakrát ročně přicházejí s novou kolekcí nových vzorů. k takovému množství práce mají vlastní tým návrhářů složený z profesionálů v oblasti textilu, módy, keramiky, umění a grafického designu. Tyto designy jsou také proto jedinečné, neboť se již neopakují.

turnowsky-design-5

Vášeň pro exkluzivní módu, oko pro detail a láska k umění pohánějí ducha týmu Turnowsky a vedou tvůrčí proces. Společně s globálními trendy designu a nejnovějšími barvami, materiály a technikami jsou Turnowsky designy vedoucím odvětvím a narazíte na ně všude tam, kde je design ne nejvyšší úrovni. Zlaté logo Turnowsky na každém designu je znakem závazku tvořivosti, inovaci, kvality a stylu - závazku vytvářet výjimečné produkty pro každého z jejich zákazníků.

turnowsky-design-3

Pokud se rozhodnete pro fotoalbum s potahem Turnowsky, máte záruku nadčasového luxusního designu i po mnoha letech. Vaše fotografie si to zaslouží.

turnowsky-design-1

 Více se můžete dozvědět na jejich webu www.turnowsky.com

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení