Časté dotazy

Máte zboží co vidíte na www.foto-alba.cz na skladě?

Ano, všechna foto-alba z naší nabídky máme fyzicky skladem. Nemůže se proto stát, že budete čekat dlouhé dny, než album dorazí od původního dodavatele teprve k nám a pak k vám. V našich skladech máme více než 1000 euro-palet zboží, které je připraveno vyrazit za vámi co nejdříve. Jsme producenty a zároveň prodejci většiny našich výrobků. Na našem e-shopu nenakupujete přes žádné další prostředníky, ale přímo - tedy rychleji a levněji. Může se stát, že se některý výrobek z důvodu zvýšené poptávky v jeden okamžik náhle doprodá ale tato situace se stává, vzhledem k šíři sortimentu, jen velmi výjimečně.

 

Barva objednaného foto-alba má jiný odstín než na fotce e-shopu. Jak je to možné?

Fotografie všech foto-alb si pořizujeme sami - nepřebíráme cizí. Náš fotograf se vždy snaží alba fotit tak, aby co nejvíce odpovídala skutečnosti. Nicméně u některých alb, které jistým způsobem světlo odrážejí nebo pohlcují to není vždy lehké. Pokud vezmeme v úvahu odchylky barevné teploty monitorů, barva alba se může jevit tu více do žluta, tu více do modra nebo zelena atd. Jen velmi malá část uživatelů PC, používá kalibrované monitory, což je jediný způsob jak bezpečně zajistit barevnou shodu fotky a výrobku. Jedno z fungujících řešení by bylo používat kalibrační proužky, nicméně tím nechceme naše zákazníky zatěžovat. Pokud máte pocit, že některý produkt je příliš vzdálen skutečnosti, napište nám a my fotografie prověříme, případně upravíme.

 

Před časem zakoupené foto-album, již nemohu ve vaší nabídce nalézt. Proč?

Pokud chcete konkrétní typ foto-alba a nemůžete jej v naší nabídce nalézt, neváhejte nám napsat přes jednoduchý formulář nebo mail: info@foto-alba.cz  Ideální je zaslat originální název a fotografii, nebo odkaz poptávaného foto-alba. Když to bude v našich silách, rádi zjistíme, zda je produkt pouze dočasně doprodán, nebo zda byla výroba a prodej zcela ukončena. Některá foto-alba se dají zajistit ale jiná bohužel nikoliv. Výrobce buď ukončil výrobu tohoto foto-alba, nebo dokonce zcela ukončil činnost továrny.

 

Bude foto-album ještě v nabídce? Chci mít všechny fotky ve stejných albech.

Mnoho příznivců fotografií chce mít všechny fotografie ve stejných albech. Sladěny barvou, provedením atd. Pokud chcete mít jistotu, že tomu tak bude, jediná možnost je nakoupit alba jednorázově ve větším množství. Náš sortiment se neustále obměňuje a doplňuje o nové typy a designy foto-alb. Výrobci se snaží přicházet neustále s inovacemi a novinkami. Pouze ty nejúspěšnější designy foto-alb se vyrábějí pět a více let. Běžný typ alba vydrží v nabídce jeden až dva roky. Pokud necháme konkrétní typ vyrobit na zakázku, musíme vyrábět ve velkých sériích a jsme vždy limitováni poptávkou.