Fotoalbum samolepící

Proč mít rád samolepící fotoalbum?

Odpověď naleznete v našem článku. Samolepící fotoalbum je zvláštní spojení dvou způsobů uložení fotek. Spojuje výhody fotoalba zasunovacího a klasického. Samolepící fotoalbum vám dovolí svobodně vkládat fotky a obrázky různých rozměrů, což do zasunovacího fotoalba nelze. Fantazii je meze nekladou a je jen na vás co vymyslíte. Záběry z dovolené a cest si doplníte o zajímavé prospekty, vstupenky do muzea, bankovky, listy exotického stromu nebo jakýkoliv placatý objekt. Rádi si opatřujete fotky popiskami? Žádný problém stačí text napsat na kartičku, přiložit k fotce a je hotovo. Tak si bezpečně zachováte důležité nebo vtipné vzpomínky. Obrázky uložené v album jsou navíc chráněny fólií jako u alba zasunovacího.fotografie v samolepicim fotoalbu

Jak vkládat fotky do samolepícího fotoalba

Aby fotky ve fotoalbu držely kde potřebujete, mají speciální listy s vrstvičkou lepidla pod fólií. Tu jednoduše odloupnete, fotku přichytíte na místo a opět překryjete fólií. Je to rychlé a jednoduché. Obsah fotoalba je tak chráněn způsobem jako to umí zasunovací fotoalbum.

jak pouzit samolepici fotoalbum

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení