Fotoalbum Le Clou zelené

Kód: 0010_SP77209
Neohodnoceno
Značka: KPH
299 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Fotoalbum Le Clou s vzorem složeným z malinkých kočiček v zelené barvě. Listy jsou vázané spirálovou vazbou a je vhodné k použití jako album pro scrapbook. Návod k vlepování fotek najdete v článku Jak lepit fotky do alba.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Fotoalbum Le Clou s vzorem složeným z malinkých kočiček v zelené barvě. Listy jsou vázané spirálovou vazbou. Album obsahuje 40 stran bílých (20 listů) o rozměru 29x30 centimetru. Mezi listy tohoto alba není jemný papír a proto je třeba zvážit, zda nalepíte fotky proti sobě. Album může díky tomu posloužit jako speciální Scrapbook album. Detailní informace o rozměrech foto alba naleznete ve schématu mezi fotografiemi.

Podrobné informace o použití alba si přečtěte v našem článku Klasické fotoalbum na růžky.


bann-doprava-cz-sk   bann-pomoc   bann-reklamace

Doplňkové parametry

Kategorie: Fotoalba jednobarevná
Hmotnost: 0.78 kg
? Počet stran: 40 stran
? Typ fotoalba: Na růžky
? Styl: Klasické
? Hmotnost brutto kg: 1.9
? Hloubka obalu cm: 38
? Šířka obalu cm: 12
? Výška obalu cm: 38
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Fotoalba KPH jsou výbornou volbou v poměru kvalita výkon. Nabídka této významné Německé firmy je neuvěřitelně široká a nabízí stovky typů designů a provedení fotoalb a všeho co se týká ukládání fotografií. Důraz je kladen tradičně na klasické fotoalbum k příležitostem jako je svatba či narození miminka. Dále jsou v nabídce zasunovací alba všech možných provedení a materiálů pro fotky barevné i černobílé.