Dětské fotoalbum Baby touch modré

Kód: 0010_FA986M
Neohodnoceno
Značka: KPH
499 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Klasické fotoalbum Baby touch na uložení fotografií těch nejdůležitějších lidí na světě. Modrá varianta se srdíčkem na laminovaných deskách. Návod k vlepování fotek najdete v článku Jak lepit fotky do alba.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Klasické fotoalbum Baby touch na uložení fotografií těch nejdůležitějších lidí na světě. Modrá varianta se srdíčkem na laminovaných deskách. Album obsahuje 60 stran (30 listů), mezi kterými je jemný papír pro lepší ochranu fotek. Na zadní desce naleznete obálku na CD se zálohou fotek v albu, doporučujeme použít neboť záloh není nikdy dost. Detailní informace o rozměrech foto alba naleznete ve schématu mezi fotografiemi.

Podrobné informace o použití alba si přečtěte v našem článku Klasické fotoalbum na růžky.


bann-doprava-cz-sk   bann-pomoc   bann-reklamace

Doplňkové parametry

Kategorie: Fotoalba pro děti
Hmotnost: 0.9 kg
? Počet stran: 60 stran
? Typ fotoalba: Na růžky
? Styl: Pro děti
? Hmotnost brutto kg: 1.9
? Hloubka obalu cm: 38
? Šířka obalu cm: 12
? Výška obalu cm: 38
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Fotoalba KPH jsou výbornou volbou v poměru kvalita výkon. Nabídka této významné Německé firmy je neuvěřitelně široká a nabízí stovky typů designů a provedení fotoalb a všeho co se týká ukládání fotografií. Důraz je kladen tradičně na klasické fotoalbum k příležitostem jako je svatba či narození miminka. Dále jsou v nabídce zasunovací alba všech možných provedení a materiálů pro fotky barevné i černobílé.