Fotoalbum Méďa Goldbuch

Kód: 0101_5238
Neohodnoceno
Značka: Goldbuch
599 Kč
Skladem (6 ks)

Dětské klasické foto-album Méďa je stejně hravé jako Vaše děti. Výrobce albumů Goldbuch je zárukou kvality. Návod k vlepování fotek najdete v článku Jak lepit fotky do alba.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dětské klasické foto-album Méďa je stejně hravé jako Vaše děti. Výrobce albumů Goldbuch je zárukou kvality. Obsahuje 60 stran na 360 fotek 9x13, 240 fotek 10x15 nebo 120 fotek 13x18. Mezi listy je jemný papír, který chrání Vaše fotografie. Detailní informace o rozměrech foto alba naleznete ve schématu mezi fotografiemi.

Podrobné informace o použití alba si přečtěte v našem článku Klasické fotoalbum na růžky.


bann-doprava-cz-sk   bann-pomoc   bann-reklamace

Doplňkové parametry

Kategorie: Fotoalba pro děti
Hmotnost: 0.95 kg
? Počet stran: 60 stran
? Typ fotoalba: Na růžky
? Styl: Pro děti
? Hmotnost brutto kg: 1.9
? Hloubka obalu cm: 38
? Šířka obalu cm: 12
? Výška obalu cm: 38

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Foto-alba Goldbuch patří k tomu nejlepšímu co si u nás můžete koupit. Alba vyrábějí v Německu již čtyři generace a v Goldbuchu dobře vědí, jak důležitý je design jejich výrobků. Dávají si záležet při tvorbě nových motivů, což můžete sami posoudit například u kolekce foto-alb potažených luxusním papírem Turnowsky. Jejich foto-alba na fotky dětí patří k těm nejhezčím a svatební alba na tom nejsou o nic hůře. To však zdaleka není vše. Pestrobarevná série foto-alb Bella vista je již legendou a nabízíme je úspěšně již řadu let. Z široké nabídky výrobků Goldbuch se snažíme vybírat pro vás ty nejlepší a pokud něco postrádáte, neváhejte se na nás obrátit.

goldbuch-logo-mini