Fotoalbum Čáp růžové

Kód: 0101_5082
Neohodnoceno
Značka: Goldbuch
499 Kč
Skladem (>12 ks)

Čáp je klasické foto-album s plátěným potahem desek a potiskem. Dětský motiv s čápem v růžových odstínech je jako stvořen pro pro fotky vašich miminek, kojenců, batolat. Návod k vlepování fotek najdete v článku Jak lepit fotky do alba.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Čáp je klasické foto-album s plátěným potahem desek a potiskem. Dětský motiv s čápem v růžových odstínech je jako stvořen pro pro fotky vašich miminek, kojenců, batolat. Album obsahuje 60 stran /30listů/ o rozměru 29x31 cm. Mezi listy je jemný papír pro lepší ochranu fotek. Kvalitní zpracování od firmy Goldbuch. Maximální kapacita 240 foto 10x15, 120 foto 13x18 nebo 360 foto 9x13 viz fotky. Lepidlo, fotorůžky a fotopodlepky najdete v kategorii Příslušenství. Kvalita od firmy Goldbuch. Detailní informace o rozměrech foto alba naleznete ve schématu mezi fotografiemi.

Podrobné informace o použití alba si přečtěte v našem článku Klasické fotoalbum na růžky.


bann-doprava-cz-sk   bann-pomoc   bann-reklamace

Doplňkové parametry

Kategorie: Fotoalba pro děti
Hmotnost: 1 kg
? Počet stran: 60 stran
? Typ fotoalba: Na růžky
? Styl: Pro děti
? Hmotnost brutto kg: 1.9
? Hloubka obalu cm: 38
? Šířka obalu cm: 12
? Výška obalu cm: 38

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Foto-alba Goldbuch patří k tomu nejlepšímu co si u nás můžete koupit. Alba vyrábějí v Německu již čtyři generace a v Goldbuchu dobře vědí, jak důležitý je design jejich výrobků. Dávají si záležet při tvorbě nových motivů, což můžete sami posoudit například u kolekce foto-alb potažených luxusním papírem Turnowsky. Jejich foto-alba na fotky dětí patří k těm nejhezčím a svatební alba na tom nejsou o nic hůře. To však zdaleka není vše. Pestrobarevná série foto-alb Bella vista je již legendou a nabízíme je úspěšně již řadu let. Z široké nabídky výrobků Goldbuch se snažíme vybírat pro vás ty nejlepší a pokud něco postrádáte, neváhejte se na nás obrátit.

goldbuch-logo-mini